Автоматизовані інженерні системи будівель від Green Project Group
Впровадження автоматизованих систем моніторингу та управління для нових та діючих будівель. Модернізація і обслуговування систем автоматизації. Комплексні рішення для забезпечення енергоефективності, автоматизації, контролю та управління інженерних систем.

Сучасні будівлі оснащуються дедалі більшою кількістю інженерних систем і обладнання. Від їх узгодженої роботи залежить як ефективність експлуатації будівлі, так і її безпека. Зростає і важливість оперативного отримання всіх даних про стан будівлі. Автоматизовані системи управління будівлями - той інструмент, який забезпечує об'єднання всієї інженерної інфраструктури будівлі в єдину систему. Вирішує задачі управління і захисту обладнання, оперативного контролю за станом інженерних систем і діями служби експлуатації.

Незалежно від цілей, чи то підвищення комфорту людей чи то підвищення ефективності та енергоефективності будівель, системи управління будівлями дозволяють легко інтегрувати, контролювати та експлуатувати ваші системи та обладнання. Від локальних рішень, які контролюють окремі інженерні системи або установки до повністю інтегрованих інтелектуальних будівель. Для будь-яких застосувань: торговельний центр, офіс, лікарня чи аеропорт - ви знайдете правильне рішення в нашій пропозиції автоматизованих систем управління будівлями.

Автоматизовані інженерні системи будівель від Green Project Group

Об'єкти автоматизації:

Інтеграція в єдину інформаційно-керуючу середу всіх підсистеми автоматичного управління, забезпечення візуалізації (HMI) і архівування даних, управління і контроль функціонування інженерних систем будівель:
  • Системи холодопостачання та кондиціонування;
  • Системи теплопостачання та опалення;
  • Системи вентиляції;
  • Системи водопостачання та каналізації;
  • Системи електропостачання та безперебійного живлення;
  • Системи електроосвітлення;
  • Системи технічного обліку ресурсів.

Ефект від впровадження автоматизованих систем управління будівлями:

- Значна економія споживання енергії будівлями і спорудами;

За рахунок загального системного управління всіма інженерними системами, які можуть застосовуватися як для однієї будівлі, так і для рішень окремих блоків приміщень (системи опалення, системи вентиляції і кондиціонування, системи освітлення, системи жалюзі, а також інші інженерні системи) забезпечується значна економія споживання енергії будівлями і спорудами - до 30%.

- Енергетичний менеджмент;
- Оперативний централізований контроль;
- Скорочення впливу людського фактора.