Компанія GREEN PROJECT GROUP - це молода та енергійна команда професіоналів, яка є чимось більшим, ніж просто фахівці в області системного інжинірингу та автоматизації будівель.
Всі ми, і кожен окремо, повністю віддані своїй роботі та маємо лише одну мету - бути корисними нашім клієнтам та суспільству.

Ми є міждисциплінарною командою, що здійснює комплексне проектування та управління процесом будівництва інженерних систем будівель і споруд. Основними принципами роботи нашої компанії є професіоналізм, відповідальність перед кожним Клієнтом і надійність впроваджуваних інженерних систем!

Image
Чому ми

На рахунку колективу компанії GREEN PROJECT GROUP більш п'ятнадцяти років досвіду в проектуванні та впровадженні інженерних систем будівель і споруд, успішна реалізація інноваційних проектів в Україні та за її межами.

Ми брали участь у створенні багатьох великих і функціонально складних об'єктів на всіх етапах проектування і будівництва - від розробки стратегії до опрацювання останньої деталі. Маючи в своєму розпорядженні згуртовану команду, необхідний досвід і сучасну матеріально-технічну базу, наша компанія готова запропонувати якісні інженерно-технічні рішення в сфері проектування, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування інженерних систем.

Завдяки багатому практичному досвіду, сьогодні ми створюємо і реалізуємо детально продумані і складні проекти, що забезпечують в кінцевому підсумку оптимізацію експлуатаційних витрат будівель. Крім того, ми намагаємося створювати об'єкти, які не просто відповідають своєму функціональному призначенню, але і викликають позитивний емоційний відгук у Клієнтів.

Ви можете бути впевнені в тому, що і проект, і його реалізація будуть повністю відповідати Вашим вимогам і Вашому баченню розвитку проекту.
Зацікавила компетенція нашої компанії, і Ви вважаєте можливим використовувати нашу кваліфікацію на об'єктах, які Ви будуєте - повідомте нам про це. Ми завжди готові до продуктивної співпраці і з задоволенням розглянемо будь-які пропозиції!

З повагою, колектив компанії «GREEN PROJECT GROUP»