Системи безпеки для будівель, диспетчеризація будівель - Green Project Group

Ефективні рішення з обладнання будівель комплексами безпеки. Забезпечення безпеки людей і майна за допомогою інтегрованих систем безпеки на об'єктах будь-якої складності, від приватних домоволодінь до спортивних арен і споруд транспортної інфраструктури.

Нові можливості для підвищення безпеки об'єктів.
Ми пропонуємо персоніфіковані концепції забезпечення безпеки, які включають в себе системи відеоспостереження, системи охоронної сигналізації, контролю і управління доступом. Всі перераховані компоненти набули широкого поширення і прекрасно виконують свої функції забезпечення безпеки автономно. Інтернет речей (IoT) і глобальне впровадження інтелектуальних технологій відкривають нові можливості інтегрованих систем безпеки для досягнення більш високого рівня безпеки та функцій, що виходять за рамки традиційного призначення автономних систем. Об'єднуючи технології автономних систем і інтелектуальну обробку даних наші рішення забезпечують більш високий рівень безпеки та надають цінні аналітичні відомості - в точній відповідності з потребами замовника. А можливість управління і адміністрування всіх систем безпеки за допомогою єдиного HMI інтерфейсу допоможуть зробити експлуатацію більш комфортною й економічною.

Системи безпеки для будівель, диспетчеризація будівель - Green Project Group

Склад систем

До систем забезпечення безпеки будівель і споруд в загальних випадках слід відносити такі інженерні системи і комплекси:
  • Видеоспостереження;
  • Охоронна сигналізація;
  • Контроль та управління доступом;
  • Системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій;
  • Системи забезпечення протипожежного захисту.
Інтеграція всіх підсистем забезпечення безпеки на базі єдиного програмно-апаратного комплексу (Building Integration System - BIS), як елемент підвищення ефективності та надійності заходів забезпечення безпеки об'єктів.

Можливості систем безпеки:

- Інтелектуальне відеоспостереження:
Сучасні комплекси охоронного відеоспостереження, в основу яких покладено штучні нейронні мережі (Artificial neural networks), змушують переосмислити сфери застосування систем відеоспостереження. Технології відеоаналітики, з практично безмежними можливостями персоналізації, дозволяють автоматизувати отримання будь-якої інформації і як наслідок підвищити як рівень безпеки об’єктів, так і ефективність бізнес-процесів;
- Контроль і управління доступом:
- Охоронна сигналізація: