Автоматизовані інженерні системи будівель від Green Project Group

Впровадження автоматизованих систем моніторингу та управління для нових та діючих будівель. Модернізація і обслуговування систем автоматизації. Комплексні рішення для забезпечення енергоефективності, автоматизації, контролю та управління інженерних систем.

Інженерні системи електропостачання будівель, електромонтаж інженерних систем - Green Project Group

Рішення щодо розподілу електричної енергії від підстанції середньої напруги до розеток споживачів. Засоби моніторингу, обліку та зміни якості електричної енергії. Захист електроспоживачів від впливу перенапруг, гарантія безпеки персоналу та обладнання

Інженерні системи зв'язку для будівель, диспетчеризація будівель від Green Project Group

Структуровані кабельні системи на базі оптичних і мідних кабелів. Побудова єдиного фізичного середовища передачі даних для всіх інженерних систем: ЛВС, телефонії, телебачення, систем безпеки та відеоспостереження. Рішення для конференц-залів і прес центрів.

Системи безпеки для будівель, диспетчеризація будівель - Green Project Group

Ефективні рішення з обладнання будівель комплексами безпеки. Забезпечення безпеки людей і майна за допомогою інтегрованих систем безпеки на об'єктах будь-якої складності, від приватних домоволодінь до спортивних арен і споруд транспортної інфраструктури

Інженерні системи вентиляції для будівель, вентиляція і кондиціювання будівель - Green Project Group

Рішення для систем вентиляції, кондиціонування та опалення, із застосуванням сучасного енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій. Забезпечення оптимального мікроклімату в будівлях і спорудах будь-якого функціонального призначення.

Інженерні системи опалення будівель, водопроводу і каналізації для будівель - Green Project Group

Рішення для систем водопостачання та каналізації. Системи гарячого водопостачання з використанням відновлюваних джерел енергії (геліосистеми) і рекуперації. Повторне використання умовно чистих стічних вод для технічних цілей.