Інженерні системи зв'язку для будівель, диспетчеризація будівель від Green Project Group

Структуровані кабельні системи (СКС) на базі оптичних і мідних кабелів. Побудова єдиного фізичного середовища передачі даних для всіх інженерних систем: ЛВС, телефонії, телебачення, систем безпеки та відеоспостереження і т.д. Рішення для конференц-залів і прес центрів: системи озвучування, конференц-зв'язку, відеообладнання.

Сьогодні системи зв'язку є одними з найбільш важливих і критичних для функціонування будь-якого бізнесу. Систем і процесів, які б не використовували в своїй роботі передачу даних, практично не залишилося. Автоматизація бізнес-процесів в принципі неможлива без IT інфраструктури. Темпи зростання обсягів інформації і швидкостей їх передачі вимагають від систем зв'язку масштабованої архітектури і продуктивності, відмовостійкості, безпеки.

Системи зв'язку для будівель, диспетчеризація будівель від Green Project Group

Рішення

Організація і управління сучасними будівлями і бізнес-просторами неможливі без ефективних засобів комунікацій. Ми пропонуємо надійні рішення будь-якої складності та специфіки, в основі яких досягнення і досвід провідних світових виробників обладнання
  • Структуровані кабельні системи;
  • Локальні обчислювальні мережі;
  • Системи озвучування;
  • Відеовідображення та відеоконференцзв'язок;
  • Конференц-системи.

Додаткова інформація

Мультимедіа

Сучасні системи мультимедіа дозволяють вирішувати цілий спектр бізнес-задач з проведення презентацій і конференцій, забезпечення ефективних комунікацій, а також організації та управління офісним простором.

Структуровані кабельні системи
Локальні обчислювальні мережі